
Українське театральне мистецтво ХХ століття
Віртуальний музей
Шановні учні!
Експозиції
Відвідувачам
Зворотний зв'язок
Ми створили віртуальний музей «Українське театральне мистецтво ХХ століття» з метою допомогти
вам усвідомити внесок українського театрального мистецтва у скарбницю світової культурної спадщини; познайомити з видатними представниками української театральної культури минулого століття.
Сподіваємося, що після відвідин музею, ви усвідомите необхідність збереження нашої культурної спадщини; важливість національних мистецьких цінностей у сучасному полікультурному світі.
Наші плани націлені на залучення вас до глибшого вивчення предмета «Мистецтво», зокрема
зацікавлення театральною культурою. Упевнені, що наш проєкт буде корисним для вас, особливо у непрості часи дистанційного та змішаного навчання, а авторам проєкту надасть підтримку і натхнення на подальшу роботу.
Наш музей розміщується у чотирьох залах.
-
Зала «Театральна вітальня» вам допоможе згадати «театр корифеїв» та видатних митців того часу.
-
У залі «Драматичний театр» ви познайомитесь з музично-драматичною школою Миколи Лисенка, першим стаціонарним українським театром, початком нового періоду в історії розвитку театру, театром «Березіль» та Київським драматичним, театральною діяльністю у роки Другої світової війни, театральним мистецтвом кінця ХХ століття.
-
Експозиція зали «Музичний театр» проведе вас по найвідоміших музичних українських театрах опери та балету, театрах оперети.
-
Цікаво вам буде і в залі «Ляльковий театр», експозиції якої присвячені мистецтву, в якому перемагає добро, гине зло, панують посмішка і сміх. Але разом із розвагою є над чим й поміркувати людині, яка стає дорослішою.
-
Наш рідний край має своє неповторне театральне обличчя і свою мистецьку душу. У залі «Харківщина театральна» ви дізнаєтеся про відомі імена, легендарні постаті митців, що прославили наш край. Це безцінна культурна спадщина, матриця нашої самосвідомості.
Щоб корисно провести час у нашому музеї і отримати справжнє задоволення від спілкування з
театральним мистецтвом, просимо дотримуватись простих правил:
-
перед тим, як перейти до наступної зали, виконайте завдання, які допоможуть вам краще засвоїти інформацію попередньої експозиції;
-
якщо виникло бажання відвідати виставу і одержати нові емоції та враження, якими захочеться поділитися з друзями або викладачем, пропонуємо перегляд за активними посиланнями, що розміщені наприкінці кожної сторінки (рубрика «Для допитливих»).
Ваші навчальні досягнення оцінюватимуться викладачем у чотирьох категоріях:
Знання / розуміння: оцінюється рівень засвоєння та розуміння навчального матеріалу
Мислення / пошук: оцінюються вміння знаходити, аналізувати та систематизувати інформацію;
Комунікація: оцінюються вміння працювати у групі, представляти результати спільної
роботи перед аудиторією;
Застосування
вивченого: оцінюються вміння застосовувати вивчений матеріал у новій формі.
-
Виконані завдання у зручному форматі надсилайте у Google Classroom або на електронну скриньку викладача за адресою olga.tkachuk@meta.ua
-
Поділіться своїми враженнями від перегляду вистав у соціальних мережах.